کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت در فضای باز در پارک ملت برگزار شد

کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت در فضای باز در پارک ملت برگزار شد

کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت (فلاش اکسترنال ) در فضای باز در پارک ملت 15 اردیبهشت 1402 با حضور استاد ناصر حسامی برگزار شد.

کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت در فضای باز در پارک ملت برگزار شد

در این کارگاه دوستان در فضایی قرار گرفتن تا با عکاسی با اسپید لایت در فضای باز اشنا بشن حضور هنرجویان انجمن ملی عکاسان جوان در پارک ملت تهران لحظات بسیار جذابی رو رقم زد که با تدریس استاد ناصر حسامی این تدریس بیش از پیش دارای جذابیت شد.

در این کارگاه هنرجویان اموزش کار با فلاش اکسترنال توسط استاد ناصر حسامی در فضای باز و نور طبیعی را فراگرفتند و پس از آن به عکاسی از مدل پرداختند.

جمع شدن عکاسان کنار یکدیگر به آن‌ها کمک کرد تا علاوه بر فراگیری تکنیکی فلاش اکسترنال و استفاده از آن بتوانند تجربیات جدیدشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

برای اطلاع از دورهمی ها به صفحه دورهمی و کارگاه ها به صفحه کارگاه های عملی مراجعه کنید ، همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

مقالات مرتبط

کارگاه عملی پرتره در فضای باز در کاخ سعد آباد برگزار شد.

کارگاه عملی پرتره در سعدآباد 12 آذر 1400 با حضور استاد ناصر حسامی برگزار شد. در این کارگاه دوستان در فضایی قرار گرفتن تا با عکاسی پرتره در فضای باز اشنا بشن این فضا امکان تجربه کنترل نور طبیعی را به عکاسان داد تا نسبت به شاتها ایده پردازی کنند و عکاسی مدلینک و پرتره را در کنار مدرسین تجربه کردند.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *