کارگاه های عملی عکاسی محیطی عالی برای ارتقای مهارت عکاسی است که در این کارگاه ها (عکاسی معماری) می توانید از تجربیات اساتید بهره مند شوید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید،

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

چرا عکاسی معماری ؟

معماری یکی از اشکال هنریست که از آن بسیار تقدیر شده است و به زمان قبل از ساخت اهرام سه گانه مصر بر میگردد.در گذشته، معماری اشکال زیادی را در بر داشت،حتی ساده ترین خطوط هندسی به عنوان معماری در نظر گرفته میشدند.با گذشت زمان، آثار پیچیده تری به جهان معرفی شدند.

کارگاه _ کارگاه عکاسی معماری

هیچکس واقعا نمیداند که دقیقا در چه سالی عکاسی معماری وارد عرصه گشت.اگرچه، حدس هایی وجود دارد که گفته میشود عکاسی معماری قبل از سال 1860 توجه دیگران را به خود جلب کرد،زمانیکه معماران یکی پس از دیگری شاهکارهایی را خلق میکردند.این کارهای بی نظیر، معمولا مکان هایی بودند که بطور پیچیده و سخاوتمندانه طراحی میشدند.از عکاسی برای ثبت کارشان استفاده میکردند.

کارگاه _ کارگاه عکاسی معماری

عکاسی معماری یکی از انواع عکاسی تبلیغاتی است که در سال‌های اخیر جایگاه ویژه‌ای در میان شرکت‌ها و دفاتر معماری یافته است.به طور کلی می‌توان عکاسی معماری را به گرفتن هر نوع تصویر از بناها و عناصر معماری به وسیله انواع دوربین عکاسی یا حتی تلفن همراه اطلاق کرد. این در حالی است که عکاسی معماری تبلیغاتی، ثبت تصاویر انواع ساختمان‌ها به صورت تخصصی و توسط عکاسان حرفه‌ای است. این نوع عکاسی با هدف تبلیغات و بازاریابی انجام می‌شود. تصاویر نهایی می‌توانند در مجلات، وبسایت‌ها یا بروشورها و به منظور توضیح بهتر پروژه‌های ساختمانی استفاده شوند.

  • چی یاد می گیریم؟

قراره عکاسی معماری را یاد بگیریم

برنامهخدماتمحل برگزاریهزینه برنامهتاریخ برگزاری

گواهی شرکت کارگاه – مدرس در طول برنامه – پذیرایی

دفتر مرکزی

هزینه برنامه : 320 هزار تومان

 

اعضای انجمن ملی عکاسان جوان از 10درصد تخفیف ویژه با قیمت 288.000 هزار تومان بهره مند خواهند شد.

هنرجویان آکادمی عکاسان جوان از 10 درصد تخفیف ویژه با قیمت 288.000 هزار تومان بهره مند خواهند شد.

تاریخ روزساعتتوضیحات
18 بهمن ماه 1400دوشنبه 17 الی 20 درحال ثبت نام
    

منتظر دیدار شما هستیم…

برای اطلاع از دورهمی ها به صفحه دورهمی

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

ثبت‌نام نشده