دورهمی عکاسی باغ پرندگان

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها ( باغ پرندگان تهران ) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی باغ پرندگان

شنیدن صدای دلنشین پرندگان، دیدن طاووس‌های زیبا و رنگارنگ، تماشای فلامینگوها و ابهت عقاب‌ و شاهین می‌تواند حس و حال عجیبی داشته باشد که می‌توانید آن را در بزرگ‌ترین باغ پرندگان کشور یعنی باغ پرندگان تهران تجربه کنید.

پرندگان تهران - دورهمی عکاسی باغ پرندگان

این باغ یکی از بزرگترین باغ‌های پرندگان در خاورمیانه و از جذابترین جاهای دیدنی تهران است.که در آن می‌توانید مجموعه‌ای تماشایی از 3000 قطعه پرنده مختلف از سراسر دنیا ببنید.این باغ در میان یکی از پارک‌های جنگلی زیبای تهران، پارک لویزان قرار گرفته است.پرنده‌های معروفی نظیر طاووس، شتر مرغ، طوطی، عقاب، شاهین، قو و … را که تنها در مستندهای حیات وحش دیده‌اید، می‌توانید در این باغ ببنید.

پرندگان تهران - دورهمی عکاسی باغ پرندگان

باغ پرندگان تهران به‌عنوان بزرگ‌ترین و کامل‌ترین باغ پرندگان ایران در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۲ در دل جنگل‌ لویزان در طی دو فاز راه‌اندازی شد. فاز اول با نام دشتچر، پرندگانی را شامل می‌شود که در قفس نگهداری می‌شوند یا گونه‌هایی که توانایی پرواز ندارند و فاز دوم به نام آبچر، در برگیرنده پرنده‌هایی است که قابلیت پرواز دارند. وسعت این باغ که یکی از زیباترین پارک‌های موضوعی کشور و جذاب‌ترین جاذبه های گردشگری تهران نیز محسوب می‌شود، ۱۷ هکتار است که ۱۶۸ گونه پرنده شامل سه هزار پرنده در آن زندگی می‌کنند.

دورهمی عکاسی باغ پرندگان

از ویژگی‌های باغ پرندگان تهران طراحی زیبا و منحصربه‌فرد محوطه باغ است. محوطه این باغ را مسیرهای سنگفرش شده‌ای در بر گرفته‌ که توسط درختان و گل‌های زیبا محصور شده‌‌اند. سایه‌بان‌هایی از جنس چوب، نی و پوشال، نیمکت‌های چوبی با طراحی‌های متنوع، آلاچیق‌های چوبی، عدم وجود تیر برق یا تأسیسات اضافی، تابلوهای راهنمای طرح چوب با خط نستعلیق، آبشارهای کوچک و زیبا و طراحی هوشمندانه برکه‌ها و پل‌های چوبی آن از شاخصه‌های این باغ است.

باغ پرندگان در منطقه چهار پایتخت قرار دارد. که در شمال شرقی پایتخت و در نیمه شرقی پارک جنگلی لویزان جای دارد

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از باغ پرندگان

درب شرقی پارک طالقانی

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
5 آذرماه 1400جمعه10 الی 13برگزار شد
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است