کارگاه عملی عکاسی کودک

کارگاه های عملی عکاسی محیطی عالی برای ارتقای مهارت عکاسی است که در این کارگاه ها (عکاسی کودک) می توانید از تجربیات اساتید بهره مند شوید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید،

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

چرا عکاسی از کودک

عکاسی از کودکان یکی از لذت بخش ترین و پر هیاهوترین انواع عکاسی است. این نوع از عکاسی از این جهت متفاوت و شاید کمی سخت باشد که پر از اتفاقات پیش بینی نشده است. نیاز به مهارت و سرعت عمل دارد و از آن مهمتر نیازمند شناخت عمیقتری از دنیای کودکان است.

مهارت _  کارگاه عملی عکاسی کودک

دوران کودکی یکی از مهم ترین دوران زندگی هر فردی است که شکل دهی شخصیت کلی فرد را به عهده دارد. ثبت لحظات کودکی که توسط والدین انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آن ها نسبت به کودک است. عکاسی و فیلمبرداری رایج ترین و بهترین روش ثبت این لحظات هستند.

کارگاه عملی عکاسی کودک

این نوع عکاسی در بین عکاسان خیلی پرطرفدار است شاید برای شروع کارتون فکر کنید عکاسی کودک خیلی راحت هست اما قدرت بالایی میخواهد شما باید چندین اصول را رعایت کنید تا مشتری شما راضی باشد.اصول اولیه و خیلی مهم آن ارتباط با کودک است میزان روانشناسی خود را افزایش دهید. سعی کنید مثل کودکان صحبت کنید.اینگونه بیشتر جذب شما میشود. حتما بازی های کودکانه را در حین عکاسی انجام بدهید. باید تمام تلاش خود را کنید تا با کودک دوست شوید و ارتباط نزدیکی با او برقرار کنید وقتی کودک به شما اعتماد میکند کار شما برای عکاسی راحت تر میشود و به بهترین شکل میتوانید عکاسی کنید.

چی یاد می گیریم؟

قراره یاد بگیریم چطور از کودکان عکاسی کنیم ؟

برنامهخدماتمحل برگزاریهزینه برنامهتاریخ برگزاری

گواهی شرکت کارگاه – مدرس در طول برنامه – پذیرایی

دفتر مرکزی

هزینه برنامه : 320 هزار تومان

 

اعضای انجمن ملی عکاسان جوان از 10درصد تخفیف ویژه با قیمت 288.000 هزار تومان بهره مند خواهند شد.

هنرجویان آکادمی عکاسان جوان از 10 درصد تخفیف ویژه با قیمت 288.000 هزار تومان بهره مند خواهند شد.

تاریخ روزساعتتوضیحات
18 بهمن ماه 1400دوشنبه 17 الی 20 درحال ثبت نام
    

منتظر دیدار شما هستیم…

برای اطلاع از دورهمی ها به صفحه دورهمی

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

ثبت‌نام نشده