دورهمی عکاسی گنبد مینا

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها (گنبد مینا) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید.

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی گنبد مینا

گنبد مینا یک آسمان نما است که اطلاعات مفیدی در رابطه با کهکشان در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد همچنین در رابطه با موضوعات شیمی، فیزیک، زمین شناسی نیز مطالبی عالی در این گنبد ارائه می‌گردد.

گنبد _ دورهمی عکاسی گنبد مینا

گنبد مینا سازه‌ای با معماری بسیار عجیب در تهران است که هنر معماری استادان ایرانی را به دید تمام جهان می‌رساند.این آسمان نما در مجموعه هزار و 850 مترمربعی واقع شده است و یک معبد عالی برای عاشقان علم نجوم که جزو جاهای تفریحی تهران محسوب می‌شود.

دورهمی عکاسی گنبد مینا

این آسمان نمای زیبایی در سال 1388 برای اولین‌بار مطرح شد. پس از گذشت ۵ سال کار مداوم، نهایتاً در سال 1393، این آسمان نمای بزرگ به بهره‌برداری رسید.
اگرچه بیشتر بازدیدکنندگان این جاذبه توریستی را دانشجویان و دانش آموزان تشکیل می دهند؛ اما پتانسیل بالای آسمان نمای مینا در زمینه‌های مختلف می‌تواند برای بسیاری از خانواده ها و علاقه‌مندان به علوم گوناگون جالب باشد.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی ازمعماری گنبد مینا

میدان پانزده خرداد درب اصلی مجموعه کاخ گلستان

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
25 آذر ماه 1400پنج شنبه12 الی 15برگزار شد
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.

کلیه ورودیه ها به عهده شرکت کنندگان می باشد.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است