دورهمی عکاسی عمارت عین الدوله

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها (عمارت عین الدوله)می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید .

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی عمارت عین الدوله

باغ و عمارت عین‎الدوله از بناهای تاریخی و یکی از آثار ملی ارزشمند ایران است که در دوره قاجاریه احداث گردید. ‌این باغ-عمارت، محل اقامت ییلاقی «عین‌الدوله» وزیر سه دورۀ حساس تاریخی در دوران قاجار بوده است و تقریباً همزمان با تغییر حکومت از قاجار به پهلوی به محل سکونت دائم خانواده‌ هروی «بصیرالدوله» تبدیل شد.

عمارت عین الدوله _ دورهمی عکاسی عمارت عین الدوله

این مکان، در زمان احداث (بین سال‌های ۱۳۳۰-۱۳۱۰ هـ. ق) شامل یک عمارت تشریفاتی، استخری بزرگ و باغات بسیاری در اطراف بود.در معماری این بنا از نقاشی دیواری، گچ‌بری، آیینه‌کاری و قاب‌بندی جهت تزیین عمارت استفاده شده است.عمارت عین الدوله ازآن بناهایی هست که با معماری خاصش به عنوان پرستون ترین عمارت تهران است.

دورهمی عکاسی عمارت عین الدوله

از وقایع مهم تاریخی که در این مکان به وقوع پیوسته می‏‌توان به کنفرانس تهران و اقامت سیاستمداران بزرگ در این عمارت اشاره کرد.این بنا در خیابان جمالی و در محلهٔ پاسداران در شهر تهران واقع شده‌است.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از معماری زیبای عمارت عین الدوله

درب مترو تجریش

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
1 بهمن ماه 1400جمعه11 الی 13درحال ثبت نام
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است