دورهمی عکاسی از اسب

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها ( اسب ) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی اسب

اسب‌ها یکی از دوست‌ داشتنی‌ترین حیوانات اهلی هستند. این حیوانات موجوداتی با شکوه و زیبا هستند.تقریبا هیچ فردی وجود ندارد که نسبت به اسب‌ها بی تفاوت باشد. شکوه این حیوانات به اندازه‌ای زیاد است که تمام دنیا آن‌ها را دوست دارند. در طول تاریخ اسب‌ها همیشه ستایش شده و مورد احترام انسان واقع شده‌اند. بنابراین می‌توان گفت که یکی از بهترین سوژه‌ها برای عکاسی هستند. در نگاه اول عکاسی از اسب‌ها ممکن است به سادگی عکاسی از حیوانات خانگی به نظر برسد اما در واقعیت خیلی به هم شبیه نیستند.

اسب _ دورهمی عکاسی از اسب

بر کسی پوشیده نیست که اسب ها جزء باشکوه ترین حیوانات سیاره ما هستند قدرت محض، حرکات ظریف، یال ها و دم ابریشمی و نرم و یک روحیه لطیف خیلی زود ما را عاشق این مخلوقات می کنند. عکاسی از اسب به تلاش و زحمات زیادی نیاز دارد. برای شروع باید اطلاعاتی در مورد نسلی که قصد عکاسی از آن را دارید و سبک‌های اسب سواری پایه داشته باشید.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از اسب

درب شرقی پارک طالقانی

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
5 آذرماه 1400جمعه10 الی 13برگزار شد
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است