دورهمی عکاسی لایت پینتینگ

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها (لایت پینتینگ) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی لایت پینتینگ

لایت پینتینگ ( light painting ) یا نقاشی با نور یکی از بخش های جذاب عکاسی است که میتوانید با یادگیر ترفند لایت پینتینگ عکس های خلاقانه ای ثبت کنید. این نوع تصاویر معمولا بسیار رنگارنگ و سرشار از انرژی هستند.

عکاسی ها _ دورهمی عکاسی لایت پینتینگ

نقاشی با نور یک تکنیک خاص است که از یک منبع نور در حال حرکت استفاده میشود.نقاشی با نور حس حرکت کردن را در عکس ایجاد میکند.بیننده با تماشای کار شما حس زنده بودن عکس را درک میکند و این به جذابیت و گیرایی عکس شما کمک بیشتری میکند.نقاشی با نور همانقدر که زیبا و جذاب به نظر میرسد برای ثبت آن هم به نیاز به مهارت و چالش هایی دارد.لایت پینتینگ نیازمند تمرین زیاد و داشتن صبر و حوصله بسیار است.

عکاسی ها  _ دورهمی عکاسی لایت پینتینگ

عکاسی با نور تکنیکی در عکاسی است. به این صورت که شما با در دست گرفتن منبع نوری قسمتی از فیلم یا سنسور را نقاشی می کنید. تکنیک لایت پینتینگ در اواخر دهه ۱۹ توسط زوجی فیزیک دان ابداع شد که در حال مطالعه و شناخت حرکت بوده اند. امروزه تکنیک عکاسی نقاشی با نور (light painting) یک تکنیک محبوب شده است.

البته که بسیاری از مردم در قدم اول کاملا ناامید می‌شوند، چون این سبک بسیار چالش برانگیز بوده و به مهارت و تمرین بسیار زیادی نیاز دارد. البته حقیقت این است که اگر پشتکار و علاقه‌ی لازم را داشته باشید، یک پروژه‌ی لذت بخش خواهد بود.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی لایت پینتینگ

درب شرقی پارک طالقانی

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
5 آذرماه 1400جمعه10 الی 13برگزار شد
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است