دورهمی عکاسی ایران مال

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها (مجموعه ایران مال ) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی ایران مال

ایران مال یا بازار بزرگ ایران ( IranMall)واقع در منطقه ۲۲ تهران یکی از مراکز تجاری مهم کشور است که علاوه بر فروشگاه‌های متعدد، امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی نیز دارد. ایران مال یکی از پنج مال برتر جهان و جزو بزرگترین پروژه‌های تجاری، فرهنگی و اجتماعی ایران و خاورمیانه است. این مجموعه دارای امکانات فوق‌العاده‌ای‌ مانند مراکز خرید، شهربازی، پردیس سینمایی، مجموعه ورزشی و هتل است که هم مکانی برای خرید کردن و هم تفریح و سرگرمی به شمار می‌رود.

مجموعه  _ دورهمی عکاسی ایران مال

بازار بزرگ ایران با هدف توسعه و رونق اقتصاد، ارتقاء فرهنگ و معماری ایرانی اسلامی و ایجاد یک محیط سالم از نظر اجتماعی و تفریحی ساخته شده است.

این مجموعه، نتیجه تلاش مهندسان و معماران ایرانی است که بخش‌های متنوعی دارد و می‌توانید ترکیبی از معماری ایرانی و اسلامی را در آن ببینید. شما در مجموعه ایران مال تهران در ابتدا فضاهای مدرن و خاص اروپایی را خواهید دید و سپس غرق تماشای المان‌ها و تزییناتی می‌شوید که از معماری اصیل و سنتی ایرانی و اسلامی گرفته‌ شده‌اند. هر بخش از ایران مال فرهنگ و سنت منطقه مشخصی از ایران را به تصویر می‌کشد.

دورهمی عکاسی ایران مال

بازار بزرگ ایران شهری که تمام فضاهای خود را از معماری های زیبا و اصیل ایرانی الهام گرفته است. از طراحی باغ شازده ماهان کرمان گرفته تا تالار آیینه و بازارهای سرپوشیده قدیمی نمونه ای از تمامی آن ها داخل پاساژ ایران مال بچشم می خورد. این مرکز خرید بین المللی بزرگ، نه تنها برای خرید طراحی شده است؛ بلکه می توان در آن، تفریحات متنوع و جذابی را انجام داد. مرکز خرید ایران مال تهران در فضایی به اندازه ۳۲ هکتار ساخته شده که این مساحت، از مجموع کل مرکز خرید دبی مال و مرکز تجاری بزرگ چین هم بزرگتر است. در این مجموعه، ۱۸۶ هزار متر مربع را به بخش تجاری اختصاص داده اند. بخش تجاری این پاساژ هم از مرکز خرید ترافورد سنتر انگلستان و مال او آمریکا بزرگتر است.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از ایران مال

درب شرقی پارک طالقانی

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
5 آذرماه 1400جمعه10 الی 13برگزار شد
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است