دورهمی عکاسی برج میلاد

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها (برج میلاد) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید عکس های خود را در گالری مجازی عکاسان جوان به نمایش بگذارید.

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی برج میلاد

برج میلاد تهران،(Milad Tower) ششمین برج بلند دنیاست که با نام برج تهران هم از آن یاد می‌شود. این آسمان خراش در سال ۱۳۸۷ افتتاح شده در با ۴۳۵ متر ارتفاع، از هر جهتی که به تهران نزدیک شوید، کاملا قابل مشاهده است.

کلنگ ساخت برج میلاد که نام آن در ابتدا برج یادمان بود، در سال ۱۳۷۶ زمین خورد و ۱۱ سال طول کشید تا این برج خاص در مهر ماه سال ۱۳۸۷ در شمال غربی تهران افتتاح شد.

میلاد _ دورهمی عکاسی برج میلاد

معماری و الگوی برج میلاد بسیار شبه برج منارا در کوالالامپور در مالزی است. بیشترین قطر برج میلاد مربوط به ساختمان راس آن است که در ارتفاع ۲۸۰ متری زمین قرار گرفته و قطر آن ۶۰ متر است.

دورهمی عکاسی برج میلاد

امروزه برج میلاد، تبدیل به یکی از بهترین مراکز فرهنگی و تفریحی در تهران شده و جاذبه‌های تفریحی و گردشگی بسیاری را در دل خود جای داده.سکوی دید باز، گنبد آسمان، موزه سکه و مشاهیر، فودکورت و رستوران‌های بسیار خوب، سالن همایش و… از جمله مکان‌هایی است که در داخل یا محوطه کناری این برج زیبا قرار گرفته است.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از برج میلاد

میدان پانزده خرداد درب اصلی مجموعه کاخ گلستان

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
25 آذر ماه 1400پنج شنبه12 الی 15برگزار شد
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.

کلیه ورودیه ها به عهده شرکت کنندگان می باشد.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است