دورهمی عکاسی خانه مستوفی

دورهمی های عکاسی فضای جذابی برای دوستداران عکاسی گروهی و عکاسی در فضای باز می باشد.در این دورهمی ها (خانه مستوفی) می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در فضایی دوستانه و صمیمی به عکاسی بپردازید.

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…

معرفی اجمالی خانه مستوفی

در محله تاریخی سنگلج تهران، بخش اعیان نشین‌ترین تهران قدیم، عمارتی تاریخی قرار دارد که به خانه‌ مستوفی الممالک مشهور است. این ساختمان متعلق به حسن مستوفی بود که بعدها جا پای پدر گذاشت و ریاست کل مالیه ایران را بر عهده گرفت.

خانه مستوفی _ دورهمی عکاسی خانه مستوفی

خانه‌ مستوفی الممالک در سال 1311 ساخته شده است و با معماری منحصر به فرد خود نظر عابران پیاده را به خود جلب می‌کند. ایوان‌های گچبری شده و ستون‎های بلند از جمله ویژگی‌های طراحی خارق‌العاده‌ی این بنا است که بعد از گذشت بیش از صد سال همچنان محکم و استوار پا برجا مانده است.

دورهمی عکاسی خانه مستوفی

معماری خانه مستوفی الممالک الهام گرفته از کشور فرانسه است که مالک آن در یکی از سفرهای خود به پاریس آن را برگزید. مساحت این ساختمان 50 هزار متر مربع بود که در میان یک باغ قرار داشت.

به دلیل معماری و زیبایی های ویژه این بنا لوکیشن برخی فیلمها از جمله سریال سلطان صاحبقران(علی حاتمی)،دلشدگان(علی حاتمی)،عروسی خوبان(محسن مخملباف)،سریال شهرزاد و .. بوده است.

برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاری

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از معماری زیبای خانه مستوفی

درب مترو تجریش

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
1 بهمن ماه 1400جمعه11 الی 13درحال ثبت نام
    

با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است