کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت در فضای باز

کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت در فضای باز به عنوان یکی از کارگاه های تخصصی عکاسی با حضور استاد ناصر حسامی در محیطی صمیمی و حرفه ای برگزار می شود.

با ما همراه باشید…

چرا اسپید لایت ؟

اسپیدلایت یا همان فلش اکسترنال، یکی از تجهیزات نورپردازی کوچک و جمع و جور که مورد علاقه‌ی بسیاری از عکاسان پرتره بوده و موارد استفاده‌ی بسیار زیادی هم دارد. از اسپیدلایت‌ها میتوان در عکاسی از طبیعت بی جان، عکاسی پرتره ، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی، عکاسی ماکرو و یا انواع دیگری از سبک‌های عکاسی استفاده کرد.

فلاش های اسپید لایت یا فلاش های روی دوربین از لوازم جانبی عکاسی ضروری برای تنظیم نوردهی و افزایش کیفیت تصویر در حین عکسبرداری محسوب می شوند. با فلاش مناسب برای دوربین ، می توان به راحتی در شرایط بد و کم نور تصاویر روشن گرفت. این دستگاه می تواند به عنوان منبع نور اولیه یا ثانویه عمل کند و در صورت لزوم، نور طبیعی را تکمیل کند.

اسپیدلایت‌ ها می‌توانند در عکاسی خلاقانه کمک‌های بسیار زیادی کنند. با استفاده از آنها می‌توانید نور را به شیوه‌های مختلف شبیه‌سازی کنید. این مورد مخصوصا در عکاسی پرتره و همچنین عکاسی فضای باز کاربردهای بسیاری دارد

کارگاه عملی عکاسی با اسپید لایت در فضای باز

این کارگاه به شما کمک می کند تا در هر شرایطی بتوانید بهترین نوع نورپردازی را به واسطه اسپید لایت انجام بدهید این کارگاه با هدف آشنایی و نحوه استفاده صحیح فلاش اسپیدلایت برگزار می شود.

  • چی یاد می گیریم؟

قراره نحوه استفاده صحیح فلاش اکسترنال و عکاسی با اسپیدلایت در فضای باز رو یاد بگیریم

برنامهخدماتمحل برگزاریهزینه برنامهتاریخ برگزاری

در بوستان ملت کنارهم جمع میشیم و تکنیک های نورپردازی با اسپید لایت رو یاد میگیریم.

مدرس عکاسی پرتره + مدل + گواهی شرکت در کارگاه + پذیرایی

بوستان ملت

هزینه برنامه :

385 هزار تومان 

تاریخ روزساعتتوضیحات
15اردیبهشت ماه 1402جمعه11 الی 13برگزار شد
    

منتظر دیدار شما هستیم…

برای اطلاع از دورهمی ها به صفحه دورهمی

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .

ثبت‌نام نشده