دورهمی عکاسی پارک طالقانی تا پل طبیعت

دورهمی عکاسی پارک طالقانی تا پل طبیعت در فضای جذاب و دوستانه فرصت مناسبی برای عکاسی گروهی در کنار عکاسان با تجربه می باشد. در دورهمی ها می توانید تجربیات خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید و در کنار هم به عکاسی بپردازید.

منتظر دیدار شما هستیم.

با ما همراه باشید…


 دورهمی عکاسی پارک طالقانی تا پل طبیعت

پارک طالقانی یکی از پارک‌های جنگلی و جاهای دیدنی تهران است که در تپه‌های عباس‌آباد قرار دارد. این مجموعه با جذابیت‌‌های گوناگون و امکانات متنوع، گزینه‌ای ایدئال برای گذارن ساعاتی در آرامش و تنفس هوای پاک است.


فصل پاییز یکی از مناسب‌ترین زمان‌ها برای دیدن پارک طالقانی است؛ به‌خصوص اگر برای عکاسی عازم پارک شده‌اید، سوژه‌های خوبی خواهید یافت. تنوع گونه‌های درخت در این پارک زیاد است و همین موضوع باعث رنگارنگ شدن برگ‌های درختان این پارک می‌‌شود که زیبایی خاصی را به پارک بخشیده‌اند.

 دورهمی عکاسی پارک طالقانی تا پل طبیعت

پل طبیعت به‌عنوان یکی از نمادهای پایتخت شناخته می‌شود که پارک طالقانی را به پارک آب و آتش متصل می‌کند و روی اتوبان مدرس تهران احداث شده است. این پل در برنامه تور تهران‌گردی اکثر گردشگران داخلی و خارجی قرار دارد؛ چراکه بازدید از این پل زیبا و مدرن و استفاده از فضاهای تفریحی دو سوی پل برای هر گردشگری لذت‌بخش است.علاوه بر این، با قدم‌زدن روی این پل می‌توانند چشم‌انداز زیبایی از تهران را شاهد باشند و بهترین فرصت را برای عکاسی و سلفی خواهند داشت.


برنامهمحل دیدارتاریخ برگزاریقوانین

دیدار ، آشنایی و استفاده از تجربیات یکدیگر در کنار عکاسی از پارک طالقانی تا پل طبیعت

درب اصلی پارک طالقانی

 

تاریخ روزساعتتوضیحات
14 مهرماه 1402جمعه11 الی 13برگزار شد
    

این برنامه رایگان است اما لازم است شرکت کنندگان فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

در کلیه برنامه ها رعایت شئونات و قوانین جامعه الزامی استبا توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا و یا موارد دیگر احتمال تغییر در ساعت و روز برگزاری برنامه ها هست.


منتظر دیدار شما هستیم

برنامه های برگزار شده

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید

ثبت‌نام نشده
این دوره در حال حاضر بسته است رایگان